Állást hirdet az Összpróba Alapítvány – KULTKIKÖTŐ produkciós menedzser pozícióra

Az Összpróba Alapítvány, mint a Kultkikötő nyári kulturális fesztivál főrendezője és üzemeltetője pályázatot hirdet produkciós menedzser pozíció betöltésére.

A 2015-ben épp a 10. évadát ünneplő KULTKIKÖTŐ az elmúlt évek során a Balaton és vonzáskörzetének meghatározó kulturális védjegyévé vált. Három városban (Balatonföldváron, Balatonbogláron és Balatonfenyvesen) és négy helyszínen várja számos programmal (zenés és prózai színházi előadásokkal, könnyűzenei koncertekkel, táncestekkel, gyerekelőadásokkal, kiállításokkal, kézműves-foglalkozásokkal, borkóstolókkal) a nézőket a meghosszabbított nyári szezonban. Legfőbb célja az igényes, minőségi kultúra közvetítése és minél szélesebb körben való népszerűsítése.

Az Összpróba Alapítvány (a Kultkikötő nyári kulturális fesztivál főrendezője és üzemeltetője) szervezetfejlesztési és tevékenységbővítési törekvéseihez kapcsolódóan keresi új munkatársát, új munkakörbe a már meglévő fesztiválszervező csapatba az alábbi kondíciók mentén:

Feladatok:
• A Kultkikötő saját produkcióinak értékesítése
• Rendszeres kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
• Ügyfélkör folyamatos fejlesztése, és annak bővítése üzletfejlesztés céljából
• Ajánlatok, portfólió készítése, és kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
• Vezető részére a potenciális partnerekkel történő tárgyalások megszervezése
• Részvétel és riportolás a rendszeres időközönként megtartott megbeszéléseken

Elvárások:
• Értékesítői szemléletmód
• Felsőfokú végezettség
• Kiváló kommunikációs és szervező képesség
• Hasonló munkakörben, kulturális/művészeti (elsősorban színházművészeti) területen szerzett tapasztalat
• Precizitás, sikerorientáltság
• Pozitív, nyitott személyiség
• Kreatív szemléletmód, jó problémamegoldó képesség
• Önálló munkavégzésre való alkalmasság
• Differenciált, párhuzamos feladatvégzés
• Felhasználói szintű számítógépes és webes ismeretek

Előnyt jelent:
• Értékesítésben szerzett tapasztalat, kiterjedt kapcsolatrendszer
• B kategóriás jogosítvány
• Saját gépkocsi
• Idegennyelv-tudás

Háttér:
• Fiatalos, lendületes csapat
• Rugalmas munkabeosztás
• Lehetőség otthoni munkavégzésre
• Folyamatosan fejlődő, innovatív szervezeti háttér
• Fix bér + jutalék

• fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel
• a zoltan.nemes@kultkikoto.hu e-mail címen
• határidő: 2016. április 25. (hétfő), 24 óra

További infók, kapcsolat: Kultkikötő/Nemes Zoltán – mobil: +36 30 743 6422, e-mail: zoltan.nemes@kultkikoto.hu

Forrás: KULTKIKÖTŐ